Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Прем’єр-міністр розповів, чи зміниться тариф на електроенергію в Запоріжжі

Прем’єр-міністр розповів, чи зміниться тариф на електроенергію в Запоріжжі

Прем’єр-міністр розповів, чи зміниться тариф на електроенергію в Запоріжжі

Коммунальные тарифы

Тариф на електроенергію для побутових споживачів в Україні залишиться незмінним.

Про це заявив прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Як і обіцяли, для побутових споживачів ціна електрики й надалі становитиме 2,64 грн за кВт⋅год. Що дозволить не збільшувати навантаження на родинні бюджети під час опалювального сезону”, – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, українці з початку літа платять за новим єдиним тарифом-2,64 грн за кіловат.

Заощадити на електроенергії українці можуть за допомогою двозонних і тризонних тарифів. У не пікові години (з 23:00 вечора до 07:00 ранку) споживання електроенергії обійдеться в рази дешевше через багатотарифний засіб обліку. Тобто основне навантаження на мережу потрібно робити вночі, а вдень — економити.

Підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 в Україні не буде.