Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Міненерго зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 січня: що очікувати запоріжцям

У Міненерго зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 січня: що очікувати запоріжцям

У Міненерго зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 січня: що очікувати запоріжцям

Ілюстративне фото

Підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 в Україні не буде.

Про це йдеться в повідомленні Міненерго.

«Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі не передбачається», – йдеться в заяві.

Як зазначають у відомстві, 17 листопада низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили недостовірну інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв’ю голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Костянтина Ущаповського.

«Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену у журналістських повідомленнях», – зазначають в Міненерго.

Як повідомляв Inform.zp.ua, злистопада для запоріжців відбудуться деякі зміни у виплатах для переселенців, компенсаціях за зруйноване житло та правилах мобілізації.