Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » З доходів запоріжців бюджети громад отримали понад 8 млрд грн

З доходів запоріжців бюджети громад отримали понад 8 млрд грн

З доходів запоріжців бюджети громад отримали понад 8 млрд грн

Ілюстративне фото

З початку року запорізькі платники податків спрямували до місцевих бюджетів 8 мільярдів 632 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб.

Про це повідомляє Запорізька обласна рада.

Лише впродовж листопада з доходів запоріжців скарбниці громад отримали понад 294 млн грн ПДФО.

Базова ставка податку на доходи фізичних осіб становить 18 відсотків. Податок нараховується на доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

За ставкою 9 відсотків оподатковуються доходи у вигляді дивідендів по акціях або інвестиційних сертифікатах, корпоративних правах, нарахованих нерезидентами, інститутами спільного інвестування та суб’єктами господарювання, які не є платниками податку на прибуток.

За ставкою 5 відсотків сплачується при продажу нерухомого і рухомого майна, його успадкуванні, отриманні подарунків; доходів платника податку – спеціаліста резидента Дія Сіті, що виплачуються на його користь резидентом Дія Сіті.

Нульова ставка може застосовуватися при отриманні подарунків, матеріальної допомоги, якщо їх вартість або величина не перевищує певних меж, оподаткування спадщини, отриманої від члена сім’ї.

Нагадаємо, на війні у Запорізькій області загинув житель села Сморжів Рівненського району – 34-річний Головатчик Юрій Валерійович.