Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Змінено сервіси передачі показників лічильника газу – що робити запоріжцям

Змінено сервіси передачі показників лічильника газу – що робити запоріжцям

Змінено сервіси передачі показників лічильника газу – що робити запоріжцям

Нафтогаз

Запоріжців попереджають, платформи та онлайн-сервіси 104.ua, на яких раніше споживачі природного газу могли передати показники лічильника, вже не є коректними та не працюють. Наразі для споживачів природного газу відкрито доступ до сервісів ГК «Нафтогаз», де можна передати показники у різний спосіб.

Про це повідомляє мерія Запоріжжя.

Показники лічильника газу споживачі тепер мають можливість передавати за допомогою нижченаведених способів:

  • зателефонувавши до контактцентру за номером 066-300-2-888, 098-300-2-888, 093-300-2-888, 057-708-01-87, 056-747-36-35;
  • в особистому кабінеті – https://my.gas.ua/login;
  • на сайті без реєстрації за спрощеною процедурою https://my.gas.ua/indicators;
  • відправивши СМС повідомлення на номер 4647 – приклад: «ХХХХХХХХХ ХХХХХ» (9 цифр особового рахунку та 5 цифр показника лічильника);
  • скориставшись чатботом GASUA в месенджері Viber або Telegram.

Під час передачі показників, споживачам необхідно вказувати особовий рахунок об’єкта споживача, присвоєний ГК «Нафтогаз» – він має 9 цифр (140ХХХХХХ).

Для отримання інформації стосовно номера особового рахунку, споживачам необхідно перейти на спеціальну сторінку сайту https://gas.ua/uk/home/find-account та ввести у поле ЕІС-код.

Також, дізнатися особовий рахунок можна перевіривши платіжні квитанції, які були отримані за попередні періоди від ГК «Нафтогаз».

Нагадаємо, як писав раніше Inform.zp.ua, підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 в Україні не буде.