Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Організаторку псевдовиборів у Запорізькій області підозрює СБУ

Організаторку псевдовиборів у Запорізькій області підозрює СБУ

Організаторку псевдовиборів у Запорізькій області підозрює СБУ

Голова центральної виборчої комісії рф Елла Памфілова організувала масштабну фальсифікацію «результатів» незаконних виборів на тимчасово захоплених територіях Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей восени цього року.

Служба безпеки України підозрює її та ще двох російських посадовців за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ⁠ч. 5 ст. 27 та ч. 2 ст. 437 (планування, підготовка, розв’язування та ведення агресивної війни, вчинені за попередньою змовою групи осіб);
▪️ ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчинені за попередньою змовою групи осіб).

Підозрювана залучила до псевдовиборів двох своїх підлеглих – кремлівського політтехнолога Павла Андреєва та його колегу Людмилу Маркіну. Вони брали участь у створенні окупаційних «тервиборчкомів» та штучній «легітимізації» виборів.

Також Памфілова організовувала фінансування окупаційних «виборчкомів», у тому числі «зарплати» їхніх представників та витрати на виготовлення «бюлетенів».

“Оскільки фігуранти перебувають на території рф, тривають комплексні заходи для притягнення їх до відповідальності за злочини проти України”, – зазначили в СБУ.