Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі планують перейменувати ще понад 20 вулиць

У Запоріжжі планують перейменувати ще понад 20 вулиць

У Запоріжжі планують перейменувати ще понад 20 вулиць

Запоріжжя

Перейменування вулиць, провулків та площ, назви яких пов’язані з РФ, триває у Запоріжжі. Мешканці міста можуть долучитися та запропонувати нові назви.

На сайті Запорізької міськради з’явився черговий список вулиць, які мають змінити свої назви.

Нові назви мають отримати вулиці, названі іменами російських діячів – Серафимовича, Істоміна, Котельникова, Шмідта, Леваневського, Ліхачова, Ломоносова, Лассаля, Марата, Менделєєва, Чубанова, Рахманінова, Степана Разіна, Кривоносова, Мічуріна, Мусоргського, Нестерова, Панфьорова, Радищева, Раєвського.

Проголосувати за нові назви можна за посиланням. Варіанти можна вибрати з-поміж вже запропонованих, або ж написати свій.

Щоб голос зарахували, запоріжцям потрібно вказати своє прізвище, ім’я та по батькові, район проживання та особистий номер телефону.

Нагадаємо, українські війська продовжують наступати на заході Запорізької області. ЗСУ незначно просунулися на захід від Вербового.