Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Мелітополі партизани підірвали вантажний потяг

У Мелітополі партизани підірвали вантажний потяг

У Мелітополі партизани підірвали вантажний потяг

Партизани в Мелітополі підірвали потяг

Сьогодні, 15 грудня, у Мелітополі Запорізької області Рух Опору провів успішну диверсію й підірвав залізничний потяг, який щодня возив із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного боєприпаси та паливо.

Про це повідомили у Центрі національного спротиву.

У зворотному шляху цей поїзд вивозив з тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку. Проте наразі поїзд свій рух завершив остаточно.

У результаті вибуху було пошкоджено залізницю та тепловоз з вагонами.

Окупаційна адміністрація намагається приховати факт диверсії поки росіяни без успіху шукають партизан.

Загалом за 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці.  Попередній потяг Рух Опору підірвав 13 жовтня.

Нагадаємо, Росія планує воювати в Україні до 2026 року, і за цей час розраховує захопити більшу частину Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, в тому числі, їх обласні центри.