Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » “Запоріжжяобленерго” оскаржує висновки Держаудитслужби

“Запоріжжяобленерго” оскаржує висновки Держаудитслужби

“Запоріжжяобленерго” оскаржує висновки Держаудитслужби

Ілюстративне фото

Наприкінці минулого тижня Державна аудиторська служба оприлюднила результати перевірки “Запоріжжяобленерго”, під час якої виявили завищення цін.

Тим часом в пресслужбі підприємства заперечують достовірність результатів перевірки.

“Висновки Держаудитслужби щодо ревізії ПАТ «Запоріжжяобленерго» є помилковими і передчасними та оскаржуються в суді”, – заявили в пресслужбі підприємства.

“Запоріжжяобленерго” оскаржило результати перевірок в судовому порядку, обурившись такими висновками:

“З огляду на це розцінюємо факт оприлюднення Держаудитслужбою як центральним органом виконавчої влади даних і висновків щодо результатів аудиту ПАТ «Запоріжжяобленерго» як акт, що завдає шкоду репутації не лише Товариства, але й державних органів, та спробу вплинути на перебіг розгляду вищезгаданої судової справи шляхом формування негативного сприйняття ПАТ «Запоріжжяобленерго» як однієї зі сторін судового процесу”.

Як писав раніше Inform.zp.ua, на підприємстві «Запоріжжяобленерго» державні аудитори провели ревізію та виявили порушень на суму 37,8 млн грн.