Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Українські військові відбили 6 атак на Запорізькому напрямку

Українські військові відбили 6 атак на Запорізькому напрямку

Українські військові відбили 6 атак на Запорізькому напрямку

Українські військові

На Мелітопольському напрямку Запорізької області українські захисники завдають окупантам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ.

Минулої доби українські військові відбили 6 атак окупантів в районах західніше Вербового, Новопрокопівки та Роботиного.

Водночас російські терористи знову гатили по містам та селам, що неподалік лінії бойового зіткнення. Вчора ворог завдав авіаційних ударів по Новодарівці.

Загалом до правоохоронців надійшло 9 повідомлень про руйнування будинків та інфраструктурних об’єктів у Пологівському і Василівському районах Запорізької області.

Нагадаємо, армія РФ нанесла 112 ударів по 22 населених пунктах Запорізької області.