Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » На ТОТ Запоріжжя колишній викладач поширював пропаганду серед дітей

На ТОТ Запоріжжя колишній викладач поширював пропаганду серед дітей

На ТОТ Запоріжжя колишній викладач поширював пропаганду серед дітей

Фото: Запорізька обласна прокуратура

Колишній викладач Харківського національного університету підозрюється у співпраці з окупантами. Він залучав дітей до військових угрупувань на ТОТ Запорізької області. 

Про це повідомила Запорізька обласна прокуратура. 

За даними слідства, колишній викладач Харківського національного університету внутрішніх справ після повномасштабного вторгнення очолив так званий “регіональний штаб Запорізької області всеросійського дитячо-юнацького військово-патріотичного громадського руху “Юнармія”.

Викладач-колаборант
Фото: Запорізька обласна прокуратура

Підозрюваний особисто організовував публічні заходи політичного та військового характеру. До участі у яких залучав дітей віком від 8 років.

Юнармія рф
Фото: Запорізька обласна прокуратура

Діяльність цієї організації полягала в агітуванні української молоді до військової служби у збройних силах РФ. Таким чином окупанти намагаються отримати прихильність та підтримку серед дітей. 

Стосовно фігуранта скерували до суду обвинувальний акт за ч. 6 ст. 111-1 КК України. Якщо провина підозрюваного буде доведена, йому загрожує позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років.


Раніше ми писали, що колаборанту з Мелітополя повідомили про підозру. За даними слідства, чоловік підтримав агресію РФ проти України.