Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни почали менше використовувати вертольоти на Запорізькому фронті: причина

Росіяни почали менше використовувати вертольоти на Запорізькому фронті: причина

Росіяни почали менше використовувати вертольоти на Запорізькому фронті: причина

Вертолет КА-52

На фронті в Запорізькій області російська армія скоротила використання ударних вертольотів через їх часте збиття українською системою ППО.

Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни.

Українські війська збивають Російські ударні вертольоти, такі як Ка-52 і Мі-24, як тільки вони увійдуть в зону дії українських систем ППО. Представник українського Таврійського угруповання військ полковник Олександр Штупун заявив, що цей потенціал української протиповітряної оборони спонукав російські війська використовувати штурмовики Су-35 і Су-34 для нанесення дистанційних ударів плануючими бомбами з відстані від 50 до 70 кілометрів за лінією бойового зіткнення.

Раніше російські війська ефективно використовували вертольоти для захисту від українських контрнаступних операцій у західній частині Запорізької області влітку 2023 року. Але їх стали менше використовувати після збиття вертольота Ка-52 в цьому районі в середині серпня 2023 року.

Як писав раніше Inform.zp.ua, через погані погодні умови російським військам на фронті Запорізької області доводиться сповільнювати темпи бойових дій. Але це не зупиняє їх повністю.