Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Здоров'я » Запоріжців закликали вакцинуватися: як це можна зробити

Запоріжців закликали вакцинуватися: як це можна зробити

Запоріжців закликали вакцинуватися: як це можна зробити

Щеплення

Жителям Запорізької області нагадали про необхідність сезонних щеплень від інфекційних захворювань. В регіоні працює 79 пунктів вакцинацій.

Про це повідомили в Запорізькій ОВА.

В Запорізьку область завели вакцини для всіх необхідних щеплень, які входять в Національний календар. Вакцинуватися можна, звернувшись до свого сімейного лікаря.

В регіоні працює 79 пунктів з рутинних щеплень та 35 пунктів з вакцинації проти COVID-19. Жителі віддалених громад можуть вакцинуватися в автобусах з мобільними бригадами.

Як писав раніше Inform.zp.ua, від ускладнень COVID у Запоріжжі та області зафіксовано 7 летальних випадків. Медики закликають запоріжців вакцинуватися.