Впродовж минулої доби через пориви вітру, які досягали 20 м/с, рятувальники Запорізького регіону двічі залучалися для надання допомоги населенню через наслідки негоди.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.
У взаємодії з комунальними службами співробітники Служби порятунку, залучаючи автодрабину, прибрали 2 дерева, одне з яких впало на легковий автомобіль, а інше, через ймовірність падіння, загрожувало безпечному та безперешкодному пересуванню людей та автомобільного транспорту.
![Дерево впало на автомобіль у Запоріжжі](https://cms.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo-2023-11-29-10-16-07-result.jpg.webp)
Жертв та постраждалих немає.
Нагадаємо, за прогнозом вночі та вранці 30 листопада по місту Запоріжжя та по території області очікується ожеледиця. Фахівці попереджають про перший рівень небезпечності.