Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » День Гідності та Свободи: як у Запоріжжі вшанували пам’ять Героїв (ФОТО)

День Гідності та Свободи: як у Запоріжжі вшанували пам’ять Героїв (ФОТО)

День Гідності та Свободи: як у Запоріжжі вшанували пам’ять Героїв (ФОТО)

Фото: ГУ ДСНС Запорізької області

Сьогодні, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи. У Запоріжжі в цей день вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомило ГУ ДСНС Запорізької області. 

“Адже потужність, єдність і масовість громадянського спротиву, їх самопожертва не залишили 10 років тому проросійській диктатурі шансу в Україні”, – пише ДСНС. 

Запоріжці поклали квіти у кольорах прапору України до пам’ятника Небесній Сотні.

“Сьогодні вклоняємося подвигу полеглих українців, які боролися і дякуємо тим, хто продовжує боротьбу. Маємо Гідність, а отже – виборемо Свободу. Слава Україні!”, – йдеться в повідомлені служби. 


Нагадаємо, щодня українські військові наближають Перемогу тяжкою ціною. Військові розповіли Inform.zp.ua про свої будні на фронті, про складнощі війни та про те, коли закінчиться війна.