Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Понад сто будинків у Запоріжжі були без опалення: подробиці

Понад сто будинків у Запоріжжі були без опалення: подробиці

Понад сто будинків у Запоріжжі були без опалення: подробиці

Фото: Анатолій Куртєв/Telegram

У Запоріжжі стався порив на тепломережі, через що більше ніж сто будинків залишилися без опалення. Комунальні служби усунули аварію.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

На мережах, які йдуть від котельні, що обслуговує Олександрівський район та Південний мікрорайон, стався порив. Його вже уснули, тож в решту будинків має також прийти тепло 21 листопада.

“Загалом на цей час з опаленням 100% комунальних закладів соціальної сфери і 97% будинків”, – повідомив Куртєв.

 Як писав раніше Inform.zp.ua, опалювальний сезон в Запоріжжі розпочався з 15 листопада. Контакт-центр «15-80» розпочне приймати заявки споживачів стосовно опалення з 22 листопада.