Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Стало відомо, коли ввімкнуть опалення в Запоріжжі: названа дата

Стало відомо, коли ввімкнуть опалення в Запоріжжі: названа дата

Стало відомо, коли ввімкнуть опалення в Запоріжжі: названа дата

Ілюстративне фото

Вже з 15 листопада стартує опалювальний сезон у Запоріжжі. Через два дні запустять котельні та почнуть подачу споживачам теплоносія.

Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. 

“З 15 листопада концерн «МТМ» розпочне запуск котелень та подачу споживачам теплоносія. Пуск теплоносія у системи опалення будинків, видалення повітря та продувка стояків будуть здійснюватися до 21 листопада. Контакт-центр «15-80» розпочне приймати заявки споживачів стосовно опалення з 22 листопада

Закликаємо керуючі компанії, ОСББ та ЖБК своєчасно виконати прийом теплоносія та налагодити внутрішньобудинкові системи опалення. Саме від вас залежить, чи матимуть мешканці ваших будинків тепло у своїх квартирах якнайшвидше, чи страждатимуть від холоду”, – пише чиновник.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі на 100% готові до початку опалювального сезону, але температура на вулиці для цього поки що недостатньо низька.