Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » Нова загроза: Запоріжжю загрожує відключення світла навіть без обстрілів

Нова загроза: Запоріжжю загрожує відключення світла навіть без обстрілів

Нова загроза: Запоріжжю загрожує відключення світла навіть без обстрілів

Електроенергія

Запоріжжя могло би зіткнутися з відключенням електропостачання вже в листопаді, навіть без обстрілів та ракетних атак. Таку тривожну прогнозу зробив народний депутат Сергій Нагорняк, який є членом парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Україна поступово входить в режим холодів, і це призводить до певних труднощів у сфері енергетики. Російські збройні сили вже знову почали атакувати об’єкти енергетичної інфраструктури, і це створює реальну загрозу електропостачанню.

Причина можливого відключення електрики полягає в дефіциті генерації електроенергії. Завдяки сонячній погоді сонячні панелі допомагають утримувати зараз ситуацію під контролем. Сонячні електростанції генерують електроенергію, навіть дозволяючи експортувати її в Європу в денний час. Навіть в нічний час, коли споживання енергії знижується, є певний резерв.

Але з середини листопада існує висока ймовірність дефіциту електроенергії, який навіть імпорт не зможе врегулювати. Якщо ж додати до цього можливі обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, ситуація може погіршитися ще більше. Попередження нардепа є тривожним сигналом для мешканців України, і вони повинні бути готові до можливих обмежень у постачанні електроенергії цієї осінню.


Нагадаємо, раніше голова Запорізької військової адміністрації Юрій Малашко заявив, що Запоріжжя готується до масованих ракетних ударів по електро та тепломережам.