Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Запоріжжя готується до масованих ракетних ударів по електро та тепломережам

Запоріжжя готується до масованих ракетних ударів по електро та тепломережам

Запоріжжя готується до масованих ракетних ударів по електро та тепломережам

Иллюстративное фото

Енергетичні об’єкти в Запорізькій області перебувають під постійною загрозою обстрілу з боку російських військових.

Про це повідомив голова Запорізької військової адміністрації Юрій Малашко.

За його словами, зараз тривають роботи із захисту об’єктів критичної інфраструктури. Крім цього, разом із ПАТ “Запоріжжяобленерго” відпрацьовано низку заходів на випадок ударів по енергосистемі.

Зокрема, проаналізовано, наскільки швидко є можливість відновити функціонування систем життєзабезпечення.

Запорізька область повністю готова до початку опалювального сезону. На випадок відключення електричної енергії сформовано резерв генераторів потужністю від 1,5 до 1000 кВт. Крім цього, для забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури у разі виникнення надзвичайних ситуацій буде залучено генератори ДСНС.

«До роботи в осінньо-зимовий період готові всі об’єкти теплового та водопровідно-каналізаційного господарства, вже підписано відповідні акти. Також на окремому контролі перебуває питання укладання договорів на постачання природного газу», – наголосив Юрій Малашко.

Як повідомляв inform.zp.ua, російські війська 13 жовтня безуспішно атакували в районі кордону Донецько-Запорізької області, але не просунулися. Водночас українські війська здійснили невдалі атаки у західній частині Запорізької області.