Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Запоріжжя-Мукачево: як запоріжці можуть придбати квитки до Словаччини

Запоріжжя-Мукачево: як запоріжці можуть придбати квитки до Словаччини

Запоріжжя-Мукачево: як запоріжці можуть придбати квитки до Словаччини

Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця впровадила нові маршрути для подорожуючих з України до Словаччини. Тепер можна придбати квитки з Запоріжжя, Дніпра та Львова до Словаччини швидше через мобільний додаток УЗ.

Про це повідомила Укрзалізниця.

Інструкція

У мобільному застосунку УЗ оберіть місто (Запоріжжя) відправлення та натисність “Знайти”. У результатах пошуку ви зможете знайти пропозицію пересадки на ст. Мукачево, обрати місця в обох поїздах (до та після пересадки) та придбати два квитки онлайн.

Тривалість пересадки на ст. Мукачево: 1 год 26 хв на шляху до Кошице та 52 хв зворотно.

Щодня з платформи Західна ст. Мукачево курсують 2 поїзди в напрямку Словаччини:

  • №961 Мукачево – Кошице вирушає о 14:48, Чоп 16:13/16:50, прибуває на ст. Кошице о 18:17;
  • №963 Мукачево – Кошице вирушає о 18:16, Чоп 19:26/20:06, прибуває на ст. Кошице о 21:33.

На ст. Кошице можна здійснити такі пересадки:

  • якщо ви подорожуєте до Братислави – пересідайте на нічний поїзд R 614 «Zemplin», що вирушає щодня з Кошице о 23:45 та прибуває до столиці Словаччини о 05:33;
  • якщо ви подорожуєте до Праги – пересідайте на нічний поїзд EN 442 «Slovakia», що вирушає щодня з Кошице о 22:08 та прибуває до столиці Чехії о 07:38.

Inform.zp.ua нещодавно побував в одному з поїздів сполученням «Львів-Запоріжжя» та вирішив поділитися враженнями від поїздки. Подробиці читайте у нашому матеріалі