Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » В окупованому Бердянську військові РФ перевдягаються у цивільних та маскуються

В окупованому Бердянську військові РФ перевдягаються у цивільних та маскуються

В окупованому Бердянську військові РФ перевдягаються у цивільних та маскуються

Окупанти. Ілюстративне фото

В окупованому Бердянську Запорізької області спостерігається значна кількість російських військових та військової техніки. Деякі з них маскуються під цивільних мешканців.

Про це повідомила голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина в ефірі Радіо Свобода.

За даними Галіциної, окупанти перевдягаються у цивільний одяг та ховаються. А техніку переміщують винятково вночі. Для цього, як припускає посадовиця, у Бердянську і продовжили комендантську годину. Із 1 листопада вона триватиме із 21:00 до 5:00 (нині з 22.30 до 5:00 – ред.).

Галіцина стверджує, що життя в окупованому місті обмежене у всіх аспектах. Мешканцям обмежено можливість пересування по місту, а також блокований доступ до інтернету. Вона також вказала на високі ціни на продукти харчування та ввезення в місто російських ліків невизначеної якості.

Раніше ми писали, що 23 жовтня в тимчасово окупованому Бердянську підірвалась автівка, в якій перебували четверо представників російської ФСБ.