Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Відомі португальці створили в Запоріжжі стріт-арт на підтримку містян (ФОТО)

Відомі португальці створили в Запоріжжі стріт-арт на підтримку містян (ФОТО)

Відомі португальці створили в Запоріжжі стріт-арт на підтримку містян (ФОТО)

Стінопис у Запоріжжі

У Запоріжжі створено новий стінопис від португальських митців Brain Joke. Стінопис розташовано біля дитячої бібліотеки ім. Андросова в Олександрівському районі міста. Стріт-арт створили спеціально для Запоріжжя на знак підтримки.

Про це повідомили у прес-службі мерії.

BrainJoke – це відомий дует португальских художників, які працюють в жанрі вуличного мистецтва по всій Європі. Створюють жартівливі мурали на важливі соціальні теми. У той самий час митці також викладають мистецтво в місцевому університеті під своїми справжніми іменами.

Стінопис португальских митців у Запоріжжі
Стінопис у Запоріжжі

Цей стріт-арт від команди португальских митців – перший в Україні, а Запоріжжя вони обрали усвідомлено з-поміж інших українських міст через те, що він є прифронтовим.

Стінопис португальських митців у Запоріжжі
Стінопис у Запоріжжі

Артоб’єкт являє собою слово Victory, де латинська літера V виконана у формі руки, що жестом показує перемогу. Таким чином португальці висловлюють своє захоплення і впевненість у перемозі України у війні, що триває.

-Запоріжжя – місто, яке зазнало значних труднощів через російські бомбардування. Наша творчість – більше, ніж мистецьке враження. Це свідчення солідарності та надії для українського народу в часи лиха. Серед тіней російського вторгнення запоріжці є уособленням опору та оптимізму. Слово «перемога», яке ми зобразили в цьому стінописі, звучить як нагадування про те, що незважаючи на виклики, Україна залишиться сильною і вийде переможцем із цієї страшної війни, – звернулись до запоріжців митці BrainJoke.

Зі встановленням стріт-арту допомагав запорізький дует митців Sleepy Sun та Hello_0, які вже відомі у місті своїми вуличними трафаретними роботами.

Як повідомляв Inform.zp.ua, у Хортицькому районі Запоріжжя з’явився новий мурал на паркані багатоповерхового будинку.