Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Історія » О. Хортиця » Острів Хортиця у Запоріжжі заборонили відвідувати: з чим це пов’язано

Острів Хортиця у Запоріжжі заборонили відвідувати: з чим це пов’язано

Острів Хортиця у Запоріжжі заборонили відвідувати: з чим це пов’язано

Фото: пресс-служба Запорожского горсовета

Рада оборони Запорізької області ухвалила рішення про заборону прибережних захисних смуг і мілин уздовж острова Хортиця.

Про це повідомляють в адміністрації заповідника “Хортиця”, посилаючись на рішення Ради оборони Запорізької області від 29.08.2023 № 162.

Також тепер не можна відвідувати острови і скелі, які тепер видно через обміління, островів і скель Байда, Три стоги, Дубовий, Растебін і Урочища Вирва.

“Просимо вас бути свідомими і утриматися від відвідувань прибережних захисних смуг заповідника, щоб уникнути неприємних ситуацій. Після перемоги Острів прийме вас 24/7, але поки дурний сусід змушує нас в першу чергу думати про безпеку”, – зазначили в адміністрації заповідника.

Контролювати дотримання заборони будуть Національна поліція і Нацгвардія.

Як писав раніше Inform.zp.ua, у місті тривають роботи з відновлення Хортицької національної навчально-реабілітаційної Академії. Навчальний заклад зазнав руйнувань під час російських атак восени минулого року. А на початку літа його взялися відновлювати.