Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Новини » У Запоріжжі створили Алею Героїв до Дня захисників та захисниць України (ФОТО)

У Запоріжжі створили Алею Героїв до Дня захисників та захисниць України (ФОТО)

У Запоріжжі створили Алею Героїв до Дня захисників та захисниць України (ФОТО)

Алея Героїв. Фото: Анатолій Куртєв

У Запоріжжі створили Алею Героїв, де на призмах зображені запоріжці, які віддали життя за Україну. Подія присвячена Дню захисників та захисниць України. 

Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

“Алея Надлюдей. Алея Лицарів. Алея Архангелів, які тримають запорізьке небо.

На цих призмах – імена запоріжців, які заплатили найвищу ціну за свободу України і віддали життя за те, щоб наше місто жило під синьо-жовтим прапором“, – пише Анатолій Куртєв.

Алею створено за ініціативи міської ради та при підтримці великого, середнього та малого бізнесу і небайдужих мешканців міста. Наразі отримано згоду на встановлення призм від 120 родин загиблих запорізьких воїнів. 9 призм вже встановлено. Наступного тижня їх кількість буде збільшено до 20. 

Над рештою призм ще йде робота. 

Усі запорізькі сімʼї загиблих воїнів, які згодні на встановлення такої призми на честь полеглого члена своєї родини, можуть звертатися до Департаменту соцзахисту населення (пр. Маяковського, 3).

Раніше Inform.zp.ua писав, що на адресу Президента України було подано петицію про присвоєння почесного звання “Герой України” (посмертно) лейтенанту Федану Савелію Дмитровичу. Юнак у віці 21 року загинув, захищаючи Україну.