Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » На порталі «Дія» з’явилися нові послуги для родин з дітьми: подробиці

На порталі «Дія» з’явилися нові послуги для родин з дітьми: подробиці

На порталі «Дія» з’явилися нові послуги для родин з дітьми: подробиці

Портал “Дія”

Сьогодні, 4 вересня, на порталі «Дія» українцям стали доступні ще чотири послуги. Нововведення стосуються виплат від держави родинам із дітьми.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Так, тепер на порталі можна подати заяву на оформлення наступних виплат:

  • допомога на дитину одинокій матері чи батькові;
  • допомога при усиновленні дитини;
  • допомогу людині, яка доглядає хвору дитину;
  • допомога людині з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

Щоб отримати послуги, потрібно авторизуватися на порталі «Дія», вибрати необхідний сервіс, заповнити форму та підписати її електронним підписом або Дія.Підписом.

Продовжуємо цифровізувати соціальну сферу, щоб кожен українець почувався захищеним та вчасно отримував допомогу, – зазначив Федоров. 
Як писав раніше Inform.zp.ua, житлові субсидії можуть отримати ті запоріжці, у яких плата за житлово-комунальні послуги більше визначеного для них обов’язкового платежу.