Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі виявили ще одне підприємство, яке забруднює повітря у місті. ФОТО

У Запоріжжі виявили ще одне підприємство, яке забруднює повітря у місті. ФОТО

У Запоріжжі виявили ще одне підприємство, яке забруднює повітря у місті. ФОТО

Фото: секретарь Запорожского горсовета Анатолий Куртев

У Заводському районі Запоріжжя виявлено компанію, що займається регенерацією гуми. Підприємство може бути одним із забруднювачів повітря у місті.

Про це повідомив секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв.

Так, на території ТОВ «Слобожанська технологічна компанія» моніторингова група виявила шини, відходи гуми, великий шар сажі та металеві труби поряд із будинком цеху. З них валив густий дим.

За словами Куртєва, на ділка складено відповідний акт. Документ буде передано до обласної прокуратури.

Дякуємо за співпрацю усім небайдужим людям, що повідомляють про можливих забруднювачів повітря на 15-80. Це саме завдяки вам, саме на основі аналізу ваших скарг, встановлюються та перевіряються ті території, на яких можуть знаходитися підприємства, що провадять незаконну діяльність та труять наше місто, – зазначається у повідомленні.

Як писав раніше Inform.zp.ua, запоріжці просять місцеву владу розібратися із викидами речовин у повітря під час несприятливих погодних умов. Зокрема, зобов’язати підприємства-забруднювачі коригувати свою роботу.