Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі просять припинити отруєння містян забрудненим повітрям – петиція

У Запоріжжі просять припинити отруєння містян забрудненим повітрям – петиція

У Запоріжжі просять припинити отруєння містян забрудненим повітрям – петиція

Запоріжці просять місцеву владу розібратися із викидами речовин у повітря під час несприятливих погодних умов. Зокрема, зобов’язати підприємства-забруднювачі коригувати свою роботу.

Відповідну петицію зареєстрував на сайті Запорізької міськради місцевий екоактивіст Микола Ралик.

Під час несприятливих метеоумов, все, що викидається промисловістю залишається в місті і городяни задихаються отруйною сумішшю. Так відбувається останній місяць майже щодня, – наголошує автор петиції.

За словами Миколи, орган управління якістю повітря у Запоріжжі, який зобов’язаний організувати якісний екомоніторинг, не справляється із поставленими завданнями.

Тому просимо депутатів міськради створити тимчасову комісію, яка з участю громадськості розгляне питання, яким чином міська влада може зобов’язати забруднювачів під час несприятливих метеоумов коригувати свою роботу так, щоб мешканці міста не вдихали отруєне повітря, – зазначається у тексті петиції. 

Станом на 25 серпня петиція зібрала 181 голос. Однак для розгляду питання на рівні міськради за ініціативу мають віддати не менше 750 підписів. До кінця збору залишилось 56 днів.

Як писав раніше Inform.zp.ua, потенційні забруднюючі повітря підприємства в Запоріжжі перевірять міські служби та правоохоронці. Цим займуться у зв’язку з масовими скаргами запорожців на неприємний повітря з запахом йоду і пластика.