Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Екологія » У Запоріжжі перевірять підприємства, які забруднюють повітря

У Запоріжжі перевірять підприємства, які забруднюють повітря

У Запоріжжі перевірять підприємства, які забруднюють повітря

Влияние выбросов на экологию

Потенційні забруднюючі повітря підприємства в Запоріжжі перевірять міські служби та правоохоронці. Цим займуться у зв’язку з масовими скаргами запорожців на неприємний повітря з запахом йоду і пластика.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

За його словами, підприємства виробляють викиди шкідливих речовин в комендантський час, а вдень не функціонують. Тим самим ускладнюється робота перевіряючих інспекторів.

Нагадаємо, фахівці визначили 4 основні територіальні зони міста, де підприємства приховано, в основному у вечірній час, забруднюють атмосферне повітря і створюють суттєві незручності жителям Запоріжжя. Як заявив Куртєв, ці території вже моніторяться мобільними групами у складі представників прокуратури, екоінспекції та міста.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за час з лютого 2022 року по серпень 2023 року в Запорізькій області завдано збитків на суму більше 99 мільйонів 255 тисяч гривень через викиди шкідливих речовин у повітря.