Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Економіка » У прифронтовій Запорізькій області збільшили зарплати бюджетникам

У прифронтовій Запорізькій області збільшили зарплати бюджетникам

У прифронтовій Запорізькій області збільшили зарплати бюджетникам

Зарплата правоохранителей

Уряд збільшив зарплати працівникам установ, що фінансуються з державного бюджету, які працюють в зоні можливих і активних бойових дій.

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства економіки.

На період воєнного стану у працівників бюджетних установ та організацій буде щомісячна надбавка:

  • на територіях можливих бойових дій – у граничному розмірі 50% посадового окладу;
  • на територіях активних бойових дій-у граничному розмірі 100% посадового окладу.

Працівники, які надають соціальні послуги комунального сектора на територіях можливих або активних бойових дій, встановлюється щомісячна надбавка в розмірі 100% посадового окладу.

Як писав раніше Inform.zp.ua, вперше з початку повномасштабного вторгнення в Україну зріс показник середньої заробітної плати за 2023 рік. Йдеться про дані за червень цього року.