Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські війська вдарили ракетами С-300 по Запорізькому району: прокуратура розпочала провадження

Російські війська вдарили ракетами С-300 по Запорізькому району: прокуратура розпочала провадження

Російські війська вдарили ракетами С-300 по Запорізькому району: прокуратура розпочала провадження

Фото: Запорожская областная прокуратура

Вночі 14 серпня близько 2:20 російські війська завдали удару по селу Степове Запорізького району ракетами С-300.

Запорізька обласна прокуратура розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

В результаті попадання російських ракет в приватний житловий сектор загинули двоє місцевих жителів, ще одна жінка отримала поранення.

Як писав раніше Inform.zp.ua, за минулу добу російська армія завдала 99 ударів по 24 населених пунктах Запорізької області. В результаті атаки є поранена і загиблі мирні жителі.