Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » У Запоріжжі відновлюють зруйновані будинки, які постраждали від ракетної атаки

У Запоріжжі відновлюють зруйновані будинки, які постраждали від ракетної атаки

У Запоріжжі відновлюють зруйновані будинки, які постраждали від ракетної атаки

Фото: запорожский горсовет

У Запоріжжі від ракетного удару постраждало 11 багатоповерхових будинків. Кошти на їх відновлення виділили з міського та державного бюджетів.

За даними Запорізької міськради, за рахунок бюджету міста відновлюють 4 будинки, ще 7 — відновлять за рахунок держави.

На офіційному сайті Запорізької міської ради в розділі “місто «з’явилася нова сторінка»відновлення будинків”. Там є інформація з приводу адрес, за яким знаходяться пошкоджені будівлі, Замовника послуг з відновлення, виконавця та джерел фінансування відновлювальних робіт.

Постраждалі будинки знаходяться за адресами:

вул. Сталеварів 16
вул. Кияшка 22
вул. Зестафонська 10
пр. Соборний 151
вул. Миру 14
вул. незалежної України 67
вул. незалежної України 80
вул. Зестафонська 8
вул. Каменогорська 6
вул. Запорізька 2-а
вул. Запорізька 2-Б

Як писав раніше Inform.zp.ua, на проекти відновлення всіх багатоповерхівок і старт відбудови чотирьох з них місто виділило понад 130 мільйонів гривень.

Згідно з постановою Кабміну № 770 від 25 липня, на відновлення семи запорізьких багатоповерхівок держава виділила понад 815 мільйонів гривень. Замовник робіт-Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Запорізькій області. Термін їх завершення – 2023-24 роки.