Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Парламент продовжить дію воєнного стану та мобілізації: названі терміни

Парламент продовжить дію воєнного стану та мобілізації: названі терміни

Парламент продовжить дію воєнного стану та мобілізації: названі терміни

Украинский военный

Найближчими днями Парламент знову продовжить дію воєнного стану та загальної мобілізації. Це буде вже восьме голосування Верховної Ради за воєнний стан із початку війни.

Про це пише народний депутат Ярослав Железняк. Він також нагадав, що востаннє за продовження воэнного стану та мобілізації в Україні парламентарі голосували у травні. Відтак вони діють до 18 серпня.

Швидше за все, це продовження воэнного стану та загальної мобілізації буде також на 90 діб, тобто до 15 листопада 2023 року, – зазначив парламентар.

Железняк додав, що для здійснення цієї дії президент має спочатку подати до Ради відповідні укази. Потім профільний комітет (з питань оборони) має затвердити ці укази. Після чого народні депутати проголосують за ними у сесійній залі. Для ухвалення такого рішення необхідно отримати підтримку понад 226 депутатів.

Раніше ми вже писали про те, що Кабмін виділив 3,5 млрд. гривень на відновлення зруйнованих об’єктів Запорізької області.