Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » 1 мільйон тонн продукції окупанти знищили у Запорізькій області за час повномасштабної війни

1 мільйон тонн продукції окупанти знищили у Запорізькій області за час повномасштабної війни

1 мільйон тонн продукції окупанти знищили у Запорізькій області за час повномасштабної війни

урожай

Кількість викраденої чи знищеної продукції у Запорізькій області від початку повномасштабного вторгнення сягає 1 мільйона тонн. У грошовому еквіваленті ці втрати дорівнюють 7 мільярдам гривень.

Спільно з продукцією окупанти знищують та викрадають і сільськогосподарську техніку. Наразі відомо про брак 150 одиниць, – повідомив на брифінгу заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ЗОВА Олександр Ясинецький.

Знищено велику кількість тваринництва. На сьогоднішній день відомо про 4000 голов великої рогатої худоби, 20 тисяч свиней, 15 тисяч птиці.

Нагадаємо, у Запорізькій області знову впав рівень води через підрив Каховської ГЕС російськими окупантами. Показники знову відхилилися від норми.