Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Події » Рятувальники у Запоріжжі витягли трьох чоловіків із намитого острова. ФОТО

Рятувальники у Запоріжжі витягли трьох чоловіків із намитого острова. ФОТО

Рятувальники у Запоріжжі витягли трьох чоловіків із намитого острова. ФОТО

Фото ГСЧС

У Запоріжжі троє чоловіків опинились на намитому острові. Вибратися звідти вони самостійно не змогли. Тому їм надали допомогу рятувальники.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Запорізькій області.

Фото ГСЧС
Фото ГСЧС

Троє чоловіків у Запоріжжі перейшли вбрід на мілину посеред річки, але коли рівень води піднявся, вони не змогли самостійно повернутися на берег. Тому їм на допомогу прибули рятувальники.

Співробітники рятувальної служби використовували рятувальні жилети, пластикові ноші та мотузки, щоб доставити чоловіків та їхні речі на сушу.