Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Злата Некрасова подала до суду на Запорізьку ОВА

Злата Некрасова подала до суду на Запорізьку ОВА

Злата Некрасова подала до суду на Запорізьку ОВА

Злата Некрасова

Ексчиновниця Злата Некрасова подала позов до Запорізького окружного адміністративного суду. Мета – скасування розпорядження Запорізької ОВА про її звільнення з посади заступниці голови ЗОВА. Також предметом позову є відновлення її на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Ця інформація міститься у відповідному позові №: 280/4310/23 від 20.06.2023 на сайті Судової влади в Україні.

Источник: сайт Судебной власти Украины

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова Запорізької ОВА Юрій Малашко звільнив із посади заступницю Злату Некрасову. Сама Злата вважає своє звільнення незаконним, і повідомила, що оскаржуватиме його в суді, оскільки вона перебуває на лікарняному у зв’язку з пологами.