Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Комунальне підприємство Запоріжжя знищило арт-об’єкт авторства художників з усієї України. ФОТО

Комунальне підприємство Запоріжжя знищило арт-об’єкт авторства художників з усієї України. ФОТО

Комунальне підприємство Запоріжжя знищило арт-об’єкт авторства художників з усієї України. ФОТО

Источник: Запорожский центр расследований

У соціальних мережах спалахнув скандал, в якому комунальне підприємство «Титан» із Запоріжжя звинувачують у знищенні арт-об’єкту на Центральному пляжі міста. Над арт-об’єктом працювали художники з усієї України.

Про це повідомляє запорізький блогер Антон Назаренко та запорізький художник Денис Ліптон.

У 2020 році Запорізька міська рада ініціювала фестиваль графіті, в якому взяли участь художники із Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Києва, Харкова, Полтави та Львова. Проте працівники КП “Титан” зафарбували графіті на підпірній стіні білою фарбою.

Источник: Запорожский центр расследований

Антон Назаренко впевнений, що малюнки зафарбували випадково, а не навмисно.

Пишу цей пост, щоб цього не повторювалося, щоб офіційні мурали, графіті та безліч інших проявів мистецтва і сучасності стали надбанням міста, а не були потім замальовані білими фарбами (бо уявіть, як важко буде запросити митців ще раз, коли вони будуть знати, що У ЗАПОРІЖЖІ ЦЬОГО НЕ ЦІНУЮТЬ І ЗАМАЛЮЮТЬ ПОТІМ), – наголошує блогер.

Денис Ліптон також прокоментував цей інцидент:

Я дійсно ніколи не зрозумію, чому комусь так заважають малюнки на стінах? Це ж лише фарба , вона не шкодить стінам, не руйнує їх цілісність, не змінює їх зміст, так у чому тоді сенс? Треба щоб усе було біленьке, тому що хтось так сказав? – пише художник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Запорожці просять закрити комунальне підприємство «Муніципальна варта».