У соціальних мережах спалахнув скандал, в якому комунальне підприємство «Титан» із Запоріжжя звинувачують у знищенні арт-об’єкту на Центральному пляжі міста. Над арт-об’єктом працювали художники з усієї України.
Про це повідомляє запорізький блогер Антон Назаренко та запорізький художник Денис Ліптон.
У 2020 році Запорізька міська рада ініціювала фестиваль графіті, в якому взяли участь художники із Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Києва, Харкова, Полтави та Львова. Проте працівники КП “Титан” зафарбували графіті на підпірній стіні білою фарбою.
![](https://www.inform.zp.ua/wp-content/uploads/2023/06/352542862_6318158678244789_1260639022718991168_n-1024x605.jpg)
Антон Назаренко впевнений, що малюнки зафарбували випадково, а не навмисно.
Пишу цей пост, щоб цього не повторювалося, щоб офіційні мурали, графіті та безліч інших проявів мистецтва і сучасності стали надбанням міста, а не були потім замальовані білими фарбами (бо уявіть, як важко буде запросити митців ще раз, коли вони будуть знати, що У ЗАПОРІЖЖІ ЦЬОГО НЕ ЦІНУЮТЬ І ЗАМАЛЮЮТЬ ПОТІМ), – наголошує блогер.
Денис Ліптон також прокоментував цей інцидент:
Я дійсно ніколи не зрозумію, чому комусь так заважають малюнки на стінах? Це ж лише фарба , вона не шкодить стінам, не руйнує їх цілісність, не змінює їх зміст, так у чому тоді сенс? Треба щоб усе було біленьке, тому що хтось так сказав? – пише художник.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Запорожці просять закрити комунальне підприємство «Муніципальна варта».