Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » До Чувашії із Запорізької області: окупанти хочуть вивезти майже 300 дітей

До Чувашії із Запорізької області: окупанти хочуть вивезти майже 300 дітей

До Чувашії із Запорізької області: окупанти хочуть вивезти майже 300 дітей

Иллюстративное фото. Источник: НУШ

Російська окупаційна армія збирається вивезти майже 300 дітей із Бердянського району Запорізької області до чувашії (рф).

Про це повідомляє голова Мелітополя Іван Федоров, посилаючись на інформацію російських пропагандистських ЗМІ.

У росЗМІ відзвітували про відправку 48 дітей, решту збираються вивезти в кілька змін. За словами Федорова, за допомогою цього росіяни маніпулюватимуть ситуацією на Бердянському напрямку й триматимуть дітей у росії як заручників.

Українські діти – останнє, про кого думає ворог. Для них це розмінна монета для шантажу, – зазначає Іван Федоров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Пологах Запорізької області окупанти оголосили, що діти та батьки у терміновому порядку мають їхати «на відпочинок». Вони збираються відправити дітей до Бердянського табору «Червона гвоздика» на кілька днів.