Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Урожай мелітопольської черешні окупанти хочуть вивезти до росії

Урожай мелітопольської черешні окупанти хочуть вивезти до росії

Урожай мелітопольської черешні окупанти хочуть вивезти до росії

Ілюстративне фото

Окупанти Мелітополя готуються до постачання черешні до росії. Крадіжка врожаю завдасть збитків місцевим фермерам. Обсяги постачання будуть відомі до 10 червня.

Для аграріїв організовані окремі колони для ягоди, що швидко псується, яка потраплятиме на “російський” ринок.

Про це повідомляє Ріа-Мелітополь.

Черешню планують вивозити через Крим у пітер та через Маріуполь у бік ростова-на-дону.

Нагадаємо, минулого року окупанти регулярно крали у фермерів урожай. У тому числі й одна з головних родзинок Мелітопольського району – черешню. За це аграрії помстилися рашистам. Фермери обробили черешню якоюсь речовиною, внаслідок чого виникло масове захворювання.

Також окупанти в Мелітополі пограбували на 100% дві основні компанії «Мелітопольська черешня» та муніципальний дослідницький інститут, які займаються вирощуванням черешні.