Головна » Кримінал » Резонанс » Окупанти готують масштабні провокації на Запорізькій атомній електростанції, — ГУР

Окупанти готують масштабні провокації на Запорізькій атомній електростанції, – ГУР

Енергодар
Енергодар / Энергодар

За даними української розвідки, окупанти готують масштабні провокації зі створення осередку радіаційної небезпеки на Запорізькій атомній електростанції. Найближчі години рашисти готують масштабну провокацію з імітації аварії на ЗАЕС в Енергодарі.

Для цього буде проведено удар безпосередньо по території ЗАЕС. Після цього буде оголошено про аварійний витік радіоактивних речовин. В інциденті традиційно буде звинувачено Україну. Щоб максимально приховати свої дії рашисти зірвали заплановану на сьогодні ротацію персоналу постійної моніторингової місії МАГАТЕ.

Мета цієї акції – спровокувати міжнародну спільноту на проведення детального розслідування під час якого буде зупинено всі бойові дії. Таким чином рашисти сподіваються отримати жадану паузу, яку використають для перегрупування окупаційного контингенту та зупинки українського контрнаступу.

ГУР
Попередження від ГУР / Предупреждение от ГУР

Раніше сьогодні днем окупанти вимкнули зв’язок та інтернет в усій окупованій частині Запорізької області, та атакували берег зі сторони Енергодара в бік Нікопольского району із різних типів зброї. На Запорізькій атомній електростанції вони зробили військову базу та зберігають боєприпаси. 

Також з тимчасово окупованого Енергодару російські війська евакуювали частину місцевих жителів. Їх відвезли до інших населених пунктів Запорізької області.


Нагадаємо, що вночі окупанти нанесли ракетний удар по Гуляйполю. Були травмовані дві жінки.