Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » “Заступниці міністра освіти Запорізької області” оголосили підозру у колабораціонізмі

“Заступниці міністра освіти Запорізької області” оголосили підозру у колабораціонізмі

“Заступниці міністра освіти Запорізької області” оголосили підозру у колабораціонізмі

Ілюстративне фото

Підозру у колабораційній діяльності оголосили мешканці Мелітополя. Вона стала “першим заступником міністра освіти та науки Запорізької області”.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

ФОТО: Волинська областна прокуратура

Підозрювана на новій посаді почала забезпечувати реалізацію незаконної «державної політики» окупантів у галузі освіти та науки.

Активно пропагувала ідеї «російського світу», розповсюджувала ворожу пропаганду з метою дискредитації дій української влади, виконувала інші функціональні обов’язки, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України.

Нагадаємо, що СБУ оголосила підозру ще одній колаборантці. Вона займалася організацією псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Мелітопольського району.