Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Співробітники Кам’яної могили під Мелітополем “здали” заповідник окупантам

Співробітники Кам’яної могили під Мелітополем “здали” заповідник окупантам

Співробітники Кам’яної могили під Мелітополем “здали” заповідник окупантам

Каменная могила

Заповідник Кам’яна могила, що у Мелітопольському районі, після початку повномасштабної війни швидко потрапив під окупацію. Більшість процесів, які там відбуваються, знаходяться поза зоною впливу України.

Про це повідомила заступник міністра культури Катерина Чуєва в ефірі “Громадського радіо”.

Контакт із цим колективом із керівництвом Кам’яної Могили було втрачено ще минулого року. Вони намагалися виходити на зв’язок, але з’явилася інформація, що представники беруть участь у певних заходах із окупаційною владою і стало зрозуміло, що заповідник уже не контрольований Україною, – уточнила Чуєва.

Нагадаємо, російські окупанти викрали з Мелітопольської Кам’яної Могили, Мелітопольського краєзнавчого музею, Бердянського музею цінні експонати та вивезли їх до анексованого Криму.