Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Урожай та майно аграріїв у Запорізькій області пограбували окупанти: хто вони

Урожай та майно аграріїв у Запорізькій області пограбували окупанти: хто вони

Урожай та майно аграріїв у Запорізькій області пограбували окупанти: хто вони

Урожай

Російські окупанти “націоналізували” аграрні підприємства на тимчасово окупованій території Запорізької області після відмови українців співпрацювати з росіянами.

У кримській агенції “Центр журналістських розслідувань” з’ясували, що підприємство “40 років-агро” з 11 квітня 2022 року було під контролем окупантів. На той час там зберігалося продукції на 95 млн. грн.

Крім цього, окупанти викрали техніку: навантажувач MANITU, самохідний обприскувач John Deere, два автомобілі “Нива Шевроле”.

Одним із окупаційних “менеджерів” став Сергій Юрченко.

“Временным администратором” называет себя крымчанин, коллаборант Андрей Чернега. В Крыму он зарегистрирован руководителем и основателем ООО «Эко Меридиан» в Раздольненском районе и основателем симферопольского ООО «Зерновой альянс».

Напомним, российские оккупанты похитили из Мелитопольской Каменной Могилы, Мелитопольского краеведческого музея, Бердянского музея ценные экспонаты и вывезли их в аннексированный Крым.