Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Священики-колаборанти у Пологівському районі відспівують загиблих чеченських бойовиків

Священики-колаборанти у Пологівському районі відспівують загиблих чеченських бойовиків

Священики-колаборанти у Пологівському районі відспівують загиблих чеченських бойовиків

Объявление УПЦ (МП) об отпевании оккупантов

Во временно оккупированном селе Конские Раздоры Пологовского района священники УПЦ (МП) отпевают чеченцев, которые воевали в составе российской армии и погибли в Запорожской области. 

Об этом передает издание Риа-Мелитополь.

Напомним, оккупанты демонтируют памятник в виде танка Т-70, который находится на мемориальном комплексе «Братское кладбище» в Мелитополе, чтобы отправить его на реставрацию.

После реставрации россияне намерены восстановить механизм танка. Украинцы в соцсетях комментируют такие действия рашистов, как нехватка военной техники, которую они хотят заменить “памятником”.