Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Росіяни демонтують танк Т-70 у Мелітополі: хочуть запустити механізм

Росіяни демонтують танк Т-70 у Мелітополі: хочуть запустити механізм

Росіяни демонтують танк Т-70 у Мелітополі: хочуть запустити механізм

Танк Т-70 на мемориальном комплексе «Братское кладбище»

Окупанти демонтують пам’ятник у вигляді танка Т-70, який знаходиться на меморіальному комплексі «Братський цвинтар» у Мелітополі, щоб відправити його на реставрацію.

Після реставрації росіяни мають намір поновити механізм танка. Українці у соцмережах коментують такі дії рашистів, як нестача військової техніки, яку вони хочуть замінити “пам’ятником”.

Танк

Нагадаємо, росіяни продовжують розкрадати тимчасово окупований Бердянськ. На цей раз постраждав художній музей ім. Ісака Бродського.