Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » У Запоріжжі зносять незаконно встановлені кіоски. ФОТО

У Запоріжжі зносять незаконно встановлені кіоски. ФОТО

У Запоріжжі зносять незаконно встановлені кіоски. ФОТО

Іллюстративне фото

У місті не зникає проблема із кіосками, які незаконно встановлюють власники. Сьогодні зносили один із таких.

Про це повідомляє Запорізька міська рада.

ФОТО: Запорожский городской совет

Знесли незаконно встановлений МАФ – пункт прийому вторинної сировини. На цей об’єкт надходило чимало скарг від мешканців багатоквартирних будинків, розташованих довкола.

Фахівці Інспекції з благоустрою роботи провели бесіду із власником. В результаті він прибрав конструкцію добровільно, не чекаючи на приїзд спеціалізованої техніки.

Також на один незаконний МАФ поменшало у Хортицькому районі. Власник також самостійно прибрав пункт прийому вторинної сировини.

Нагадаємо, що у Запоріжжі демонтують споруди, які встановили у місті незаконно. Роботи проводять комунальники разом із поліцією. Побудови прибирають поетапно у кожному районі Запоріжжя.