Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Російські бандити їдуть на окуповані території Запорізької області

Російські бандити їдуть на окуповані території Запорізької області

Російські бандити їдуть на окуповані території Запорізької області

Пистолет

Російський криміналітет масово переїжджає на тимчасово окуповані території Запорізької області.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупаційна поліція не може виконувати своїх прямих обов’язків. А за невелику «винагороду» місцеві поліцейські заплющують очі на створення нових кримінальних осередків у тимчасово окупованих містах.

Російські злочинці почуваються комфортно, і не лише не ховаються від федерального розшуку на окупованих територіях, а й користуючись безвладдям та шукають нові шляхи для наживи.

Нагадаємо, що окупанти повернули документацію та техніку до окупованого Енергодару та Запорізької АЕС. У місті функціонують російські відділення банків та місцева адміністрація. Не працюють лише автозаправні станції, на яких немає палива.