Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » ЖКГ » У Запоріжжі відновили електропостачання, — Куртєв

У Запоріжжі відновили електропостачання, — Куртєв

У Запоріжжі відновили електропостачання, — Куртєв

Іллюстративне фото

У Запоріжжі відновили електропостачання, яке пропало через загоряння на одному з енергооб’єктів у місті. Водопостачання також відновлюють.

Про це повідомив в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв.

Без світла залишаються кілька будинків приватного сектора в правобережній частині Запоріжжя. Наразі тривають роботи з підключення води.

Якщо у вашому будинку електропостачання досі не з’явилося, повідомляйте про це на 15-80.

Як писав раніше Inform.zp.ua, внаслідок ворожих обстрілів у ніч на 22 травня, о 5:26 відключилася остання високовольтна лінія передач Дніпровська 750кВ, з якої для власних потреб живилася тимчасово окупована Запорізька АЕС.