Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Цінні експонати з Бердянського музею можуть вивезти до Криму

Цінні експонати з Бердянського музею можуть вивезти до Криму

Цінні експонати з Бердянського музею можуть вивезти до Криму

Иллюстративное фото

Окупаційна влада може вивезти із Бердянського музею цінні експонати на територію Криму. Таку незаконну евакуацію вони раніше провели в Херсоні.

Мешканці Бердянська повідомляють про підозріле завантаження транспорту, яке спостерігають час від часу.

Колабранти-керівники музеїв Бердянська нещодавно їздили до Криму. Як повідомляють пропагандисти, для “обміну досвідом та методологічною допомогою”.

Колекція картин Бердянського художнього музею ім. Ісака Бродського налічує понад 7 тисяч пам’яток образотворчого мистецтва.

Нагадаємо, у Запорізькому краєзнавчому музеї зникло понад дві тисячі експонатів: слідчі відмовилися розслідувати зникнення. Подробиці розповіли за посиланням.