Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Бердянська єпархія УПЦ МП перейшла під управління РПЦ та патріарха Кирила

Бердянська єпархія УПЦ МП перейшла під управління РПЦ та патріарха Кирила

Бердянська єпархія УПЦ МП перейшла під управління РПЦ та патріарха Кирила

РПЦ, патриарх Кирилл

Бердянська єпархія УПЦ МП тепер підпорядковується російській московському патріарху та синоду російської православної церкви.

Священнослужителі Бердянської єпархії попросили прийняти їх під заступництво московського патріарха. Отже, синод РПЦ вирішив відібрати Бердянську єпархію та передати її під безпосереднє адміністративне підпорядкування московському патріархові.

Раніше окупанти захопили помешкання католицької церкви в тимчасово окупованому Бердянську. Католиків окупанти звинувачують у закликах до усунення державного устрою ще за часів Януковича і навіть збирання біологічного матеріалу парафіян.