Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Кримінал » Резонанс » Наслідки «сухого закону»: у Мелітополі дорожчає цукор

Наслідки «сухого закону»: у Мелітополі дорожчає цукор

Наслідки «сухого закону»: у Мелітополі дорожчає цукор

сахар

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупаційна адміністрація видала указ про заборону продажу міцного спиртного. Через це у Мелітополі дорожчає цукор, який використовують для самогону.

Про це пише Ріа-Мелітополь.

У тимчасово окупованому Мелітополі подорожчав цукор. Це пов’язано із указом самопроголошеного «голови» Запорізької області Євгена Балицького про заборону продажу алкоголю.

За місяць ціна цукру зросла на 10 російських рублів в опті. Тепер у Мелітополі пропонують цукровий пісок у мішках за вартістю 70 рублів за кілограм.