Ми у соцмережах
INFORM.ZP.UA - це інформаційний портал та веб-сайт новин міста Запоріжжя. Кожен день ми розповідаємо головні та свіжі новини політики, економіки, культури, криміналу, подій, спорту Запоріжжя та України. Фото та відеозвіти за сьогодні. Онлайн - актуальні та останні новини Запоріжжя та Запорізької області на день. Інформація та особи Запоріжжя. INFORM.ZP.UA публікує статті запорізьких журналістів, розслідування та чесну аналітику. Ми дуже цінуємо наших читачів і відбираємо та розміщуємо для них найважливішу інформацію про події міста Запоріжжя та області.
----:--
Ми у соцмережах
Головна » Суспільство » Релігія » На Запоріжжі пропонують заборонити діяльність УПЦ (МП): документ

На Запоріжжі пропонують заборонити діяльність УПЦ (МП): документ

На Запоріжжі пропонують заборонити діяльність УПЦ (МП): документ

Духовенство Запорожской УПЦ

У Запорізькій обласній раді виступили з ініціативою заборонити діяльність УПЦ (МП) на території Запорізької області як структури, яка не засудила російську агресію проти України.

Про це йдеться у проекті рішення, який подав депутат обласної ради Сергій Лишенко.

У пояснювальній записці автор проекту рішення наводить факти антиукраїнської діяльності УПЦ (МП) в Україні та Запорізькій області.

Обшуки, проведені в єпархіях областей, підтвердили наявність проросійських агітаційних матеріалів, спрямованих на розкол українського суспільства, – уточнює Лишенко.

До проекту рішення окремим документом прикріплено зауваження, автором яких виступив начальник Управління юридичного забезпечення виконавчого апарату Запорізької обласної ради Єгор Мороз. У зауваженнях Мороз вказує на недоопрацювання проекту рішення про заборону УПЦ (МП), посилаючись на Конституцію України та Закон України “Про місцеве самоврядування”.

Раніше жителі Запоріжжя звернулися до місцевої влади з призовом заборонити роботу та розірвати договори із запорізькою єпархією УПЦ МП.